Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-09 21:15:51 185
Nem tom'! Ki kéne nyomozni...:)
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-09 19:54:02 184
A diavetítővel a diákat akarom megnézni (az 5x5-ös diakeretben) . Itt gyártják? Hol? Mennyi? Kell!!!
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-09 13:37:45 181
Nekem is van diavetitőm, de még használom. Egyébként mire kell? Ma voltam a múzeumban fotózni, és a tárlatvezető mondta, hogy most vettek diavetitőt pesten, és a boltban mondták neki, hogy ezeket Nyíregyházán készítik...:) Hoppá!! A lencséket a Zeiss-ben, a többit, meg itt-ott, de nyh-rakják össze!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!