|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-09 21:15:51
|
185
|
| Nem tom'! Ki kéne nyomozni...:) |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-09 19:54:02
|
184
|
| A diavetítővel a diákat akarom megnézni (az 5x5-ös diakeretben) . Itt gyártják? Hol? Mennyi? Kell!!! |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-09 13:37:45
|
181
|
| Nekem is van diavetitőm, de még használom. Egyébként mire kell? Ma voltam a múzeumban fotózni, és a tárlatvezető mondta, hogy most vettek diavetitőt pesten, és a boltban mondták neki, hogy ezeket Nyíregyházán készítik...:) Hoppá!! A lencséket a Zeiss-ben, a többit, meg itt-ott, de nyh-rakják össze! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|