|
|
|
|
 |
Axióma
2005-04-09 23:56:51
|
28
|
| Legegyszerubb billeno. Eddig 70e koruli minimalis arakat tudtam, ezt eppen 70+afa alaparon mondtak volna, most 55e bruttoban. De meg korulnezek hogy mennyire emlekeztem jol... 15-eig el de elo kell szednem a papirjaimat ha pontosabb infot szeretnel (annyi remlik hogy 11. ker.) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-04-09 18:36:38
|
27
|
| A garázskapu milyen? |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2005-04-09 16:05:36
|
26
|
En voltam kint (ketszer is de gyerekekkel, ugyhogy a hatasfok kevesebb mint 1x rendesen), es nem tunt fel a csoki igaz nem kerestem. Amugy erdekelne, hogy ki mit talalt kint ami a legjobb ajanlata lett? Nalunk eddig csak van vagy 20 cim akiktol kerek majd email-ben ablakainkra ajanlatot, valoszinuleg megvan a garazskapunk beszerzesi helye is, neztem meg cserepeket (ott is kuldenek komplett arat), de mas konkret nem. Igaz, eleve a belso burkolatok es egyebek majd raernek szerintem az oszin (bar nem tudom mikor lesz pontosan). Ja es az en szempontombol nagyon a luxus iranyaban ment el a dolog, ugyhogy az se biztos, hogy kimegyek. A legkotbb kedvezmeny apr.28-ig tart, nehany 15-eig, elvetve olyan ami csak a kiallitas ideje alatt (bar lehet hogy ez is fugg attol ki milyen termekeket nezeget). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|