Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005-04-10 09:54:07 29
A kedvezményekre vonatkozó határidőt betartják? Nekem olyan érzésem van, mint amikor kerül valami pl 1000 Ft-ba, majd áthúzva föléírják, hogy 1200 Ft. Legalábbis remélem, hogy így van és kiállítástól függetlenül ezek a kedvezőbben feltüntetett árak vannak. Van erről tapasztalatotok?
MZ/Y Creative Commons License 2005-04-09 18:36:38 27
A garázskapu milyen?
A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2005-04-09 16:05:36 26
En voltam kint (ketszer is de gyerekekkel, ugyhogy a hatasfok kevesebb mint 1x rendesen), es nem tunt fel a csoki igaz nem kerestem.
Amugy erdekelne, hogy ki mit talalt kint ami a legjobb ajanlata lett?
Nalunk eddig csak van vagy 20 cim akiktol kerek majd email-ben ablakainkra ajanlatot, valoszinuleg megvan a garazskapunk beszerzesi helye is, neztem meg cserepeket (ott is kuldenek komplett arat), de mas konkret nem. Igaz, eleve a belso burkolatok es egyebek majd raernek szerintem az oszin (bar nem tudom mikor lesz pontosan).
Ja es az en szempontombol nagyon a luxus iranyaban ment el a dolog, ugyhogy az se biztos, hogy kimegyek. A legkotbb kedvezmeny apr.28-ig tart, nehany 15-eig, elvetve olyan ami csak a kiallitas ideje alatt (bar lehet hogy ez is fugg attol ki milyen termekeket nezeget).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!