|
|
|
|
 |
NeomatiK
2005-04-10 09:54:07
|
29
|
| A kedvezményekre vonatkozó határidőt betartják? Nekem olyan érzésem van, mint amikor kerül valami pl 1000 Ft-ba, majd áthúzva föléírják, hogy 1200 Ft. Legalábbis remélem, hogy így van és kiállítástól függetlenül ezek a kedvezőbben feltüntetett árak vannak. Van erről tapasztalatotok? |
|
 |
MZ/Y
2005-04-09 18:36:38
|
27
|
| A garázskapu milyen? |
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2005-04-09 16:05:36
|
26
|
En voltam kint (ketszer is de gyerekekkel, ugyhogy a hatasfok kevesebb mint 1x rendesen), es nem tunt fel a csoki igaz nem kerestem. Amugy erdekelne, hogy ki mit talalt kint ami a legjobb ajanlata lett? Nalunk eddig csak van vagy 20 cim akiktol kerek majd email-ben ablakainkra ajanlatot, valoszinuleg megvan a garazskapunk beszerzesi helye is, neztem meg cserepeket (ott is kuldenek komplett arat), de mas konkret nem. Igaz, eleve a belso burkolatok es egyebek majd raernek szerintem az oszin (bar nem tudom mikor lesz pontosan). Ja es az en szempontombol nagyon a luxus iranyaban ment el a dolog, ugyhogy az se biztos, hogy kimegyek. A legkotbb kedvezmeny apr.28-ig tart, nehany 15-eig, elvetve olyan ami csak a kiallitas ideje alatt (bar lehet hogy ez is fugg attol ki milyen termekeket nezeget). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|