Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-09 19:54:02 184
A diavetítővel a diákat akarom megnézni (az 5x5-ös diakeretben) . Itt gyártják? Hol? Mennyi? Kell!!!
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-09 13:37:45 181
Nekem is van diavetitőm, de még használom. Egyébként mire kell? Ma voltam a múzeumban fotózni, és a tárlatvezető mondta, hogy most vettek diavetitőt pesten, és a boltban mondták neki, hogy ezeket Nyíregyházán készítik...:) Hoppá!! A lencséket a Zeiss-ben, a többit, meg itt-ott, de nyh-rakják össze!
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2005-04-08 21:49:26 165
Nem tudtok a környéken (főként a megyénkre gondolok)valakinek valahol egy diavetítőt, amit el akar nekem adni olcsón, pedig jó állapotú a cucc? Több kritériumot nem írok, elég ha ennyinek megfelel :-) Jelige: kicsi vagyok, de nagyban szeretem (nézni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!