Keresés

Részletes keresés

Ogányó Creative Commons License 2005-04-09 16:23:19 183

Helló !

 

A biosz szakos csajokra én is igényt tartok, mint kíséret.

Aztán a munka után jöhet a lazítás.

 

Hát nem?!

 

 

 

Ogányó

laja30 Creative Commons License 2005-04-09 13:00:29 180

Hű, micsoda tudományos hozzáálás... :) be kell vallanom, hogy engem csak az érdekel, hogy a kép szép legyen, a határozóban bogarászás nemigen.

 

Nekem úgy tűnik, bárki bemehet, de ha valamit megtudsz, légyszi oszd meg.

 

A biosz szakos csajokat különben én is szivesen vinném a mocsárba, de ez nem fotótéma... :)  Kérem, ne ingerelje a fiatal apukákat ilyen gondolatokkal. :)

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-09 12:43:25 179
Szerintem (ha lehet) óvatosan nézzük meg, nem tudom kell-e engedély hozzá. Kellene egy növényhatározó (személy vagy könyv) is, hogy ne csak a vakvilágba fotózgassunk. A biosz szakos csajok kikísérhetnének minket :-)). A jól sikerült fotókat fel is ajánlhatjuk a tudomány oltárán, dián vagy digit formában.
Előzmény:
laja30 Creative Commons License 2005-04-09 12:20:50 178
Ahh, ez az. Az Igrice. A tanárképzőn biológiát oktató barátom szerint még nem sokan ismerik. Voltál ott? Mit tudsz róla? Nekem az apám említette először, aki nagy természetismerő.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!