|
|
|
|
 |
Ogányó
2005-04-09 16:23:19
|
183
|
Helló !
A biosz szakos csajokra én is igényt tartok, mint kíséret.
Aztán a munka után jöhet a lazítás.
Hát nem?!
Ogányó |
|
 |
laja30
2005-04-09 13:00:29
|
180
|
Hű, micsoda tudományos hozzáálás... :) be kell vallanom, hogy engem csak az érdekel, hogy a kép szép legyen, a határozóban bogarászás nemigen.
Nekem úgy tűnik, bárki bemehet, de ha valamit megtudsz, légyszi oszd meg.
A biosz szakos csajokat különben én is szivesen vinném a mocsárba, de ez nem fotótéma... :) Kérem, ne ingerelje a fiatal apukákat ilyen gondolatokkal. :) |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-09 12:43:25
|
179
|
| Szerintem (ha lehet) óvatosan nézzük meg, nem tudom kell-e engedély hozzá. Kellene egy növényhatározó (személy vagy könyv) is, hogy ne csak a vakvilágba fotózgassunk. A biosz szakos csajok kikísérhetnének minket :-)). A jól sikerült fotókat fel is ajánlhatjuk a tudomány oltárán, dián vagy digit formában. |
|
Előzmény:
 |
laja30
2005-04-09 12:20:50
|
178
|
| Ahh, ez az. Az Igrice. A tanárképzőn biológiát oktató barátom szerint még nem sokan ismerik. Voltál ott? Mit tudsz róla? Nekem az apám említette először, aki nagy természetismerő. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|