|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-09 12:43:25
|
179
|
| Szerintem (ha lehet) óvatosan nézzük meg, nem tudom kell-e engedély hozzá. Kellene egy növényhatározó (személy vagy könyv) is, hogy ne csak a vakvilágba fotózgassunk. A biosz szakos csajok kikísérhetnének minket :-)). A jól sikerült fotókat fel is ajánlhatjuk a tudomány oltárán, dián vagy digit formában. |
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-09 12:20:50
|
178
|
| Ahh, ez az. Az Igrice. A tanárképzőn biológiát oktató barátom szerint még nem sokan ismerik. Voltál ott? Mit tudsz róla? Nekem az apám említette először, aki nagy természetismerő. |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2005-04-09 12:10:09
|
177
|
Az Igrice-mocsárra gondolsz? Az természetvédelmi terület. De van egy arborétum is. www.arboretum.hu kukk ide |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|