Keresés

Részletes keresés

laja30 Creative Commons License 2005-04-09 12:20:50 178
Ahh, ez az. Az Igrice. A tanárképzőn biológiát oktató barátom szerint még nem sokan ismerik. Voltál ott? Mit tudsz róla? Nekem az apám említette először, aki nagy természetismerő.
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-04-09 12:10:09 177
Az Igrice-mocsárra gondolsz? Az természetvédelmi terület. De van egy arborétum is.
www.arboretum.hu kukk ide
Előzmény:
laja30 Creative Commons License 2005-04-09 12:03:36 176
Igen, a képeden a mesterséges tó van. Szerintem ott nem sok fotóznivaló van. A lápot, amire én gondolok, nemrégen nyilvánították védetté. Állítólag van ott valami tanösvény meg magasles-féle is. Még ma megírom a pontos nevét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!