|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-09 12:10:09
|
177
|
Az Igrice-mocsárra gondolsz? Az természetvédelmi terület. De van egy arborétum is. www.arboretum.hu kukk ide |
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-09 12:03:36
|
176
|
| Igen, a képeden a mesterséges tó van. Szerintem ott nem sok fotóznivaló van. A lápot, amire én gondolok, nemrégen nyilvánították védetté. Állítólag van ott valami tanösvény meg magasles-féle is. Még ma megírom a pontos nevét. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-09 11:43:50
|
174
|
Végül is a környékből nem sokat mutat, de jobbat nem találtam:
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|