Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-09 12:10:09 177
Az Igrice-mocsárra gondolsz? Az természetvédelmi terület. De van egy arborétum is.
www.arboretum.hu kukk ide
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-09 12:03:36 176
Igen, a képeden a mesterséges tó van. Szerintem ott nem sok fotóznivaló van. A lápot, amire én gondolok, nemrégen nyilvánították védetté. Állítólag van ott valami tanösvény meg magasles-féle is. Még ma megírom a pontos nevét.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-09 11:43:50 174

Végül is a környékből nem sokat mutat, de jobbat nem találtam:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!