Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-04-09 13:25:09 25
Construmán nem voltam, az ács meg nem kínált meg. :o)
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-04-09 11:43:59 24

Ettél csokit? Én nem láttam/találtam  :-(

Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-03-15 21:45:39 16
Nem, csak a standra. Csokiból. (Halál komoly, tegnap mutatta az ács a csokiból készült kicsinyített Duna cserepet.) Elvileg akciós lesz 202 ft/db. Viszont nem protektoros, úgyhogy nem találom hajdejó árnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!