|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-09 11:52:17
|
175
|
| Akkor nem tudok róla. Én kb. 6-7 évig laktam Sóstóhegyen. A szüleim most is a Zerge utcán laknak, de én 6 éve a Toldira költöztem. |
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-09 11:38:02
|
173
|
| Nem, ez nem a mesterséges tó. Annak nem sok köze van a természethez, körbe van építve stb. Ismerem, mert apámék Sóstóhegyen laknak. Ez egy abszolút natúr mocsár valahol nem messze, ami védett. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-09 11:33:39
|
172
|
| Szia Laja30! Attól, hogy Bp-en laksz, reméljük ide rendszeresen ellátogatsz majd. Egyébként amit kérdeztél mélben: Sóstóhegyen most alakítottak ki egy mesterséges tavat: Tüskevár tó vagy mi. Körülötte tényleg van nádas, lehet, hogy erről hallottál. Rögtön feltöltök egy képet ide. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|