Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-09 11:52:17 175
Akkor nem tudok róla. Én kb. 6-7 évig laktam Sóstóhegyen. A szüleim most is a Zerge utcán laknak, de én 6 éve a Toldira költöztem.
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-09 11:38:02 173
Nem, ez nem a mesterséges tó. Annak nem sok köze van a természethez, körbe van építve stb. Ismerem, mert apámék Sóstóhegyen laknak. Ez egy abszolút natúr mocsár valahol nem messze, ami védett.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-09 11:33:39 172
Szia Laja30! Attól, hogy Bp-en laksz, reméljük ide rendszeresen ellátogatsz majd. Egyébként amit kérdeztél mélben: Sóstóhegyen most alakítottak ki egy mesterséges tavat: Tüskevár tó vagy mi. Körülötte tényleg van nádas, lehet, hogy erről hallottál. Rögtön feltöltök egy képet ide.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!