Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-09 11:33:39 172
Szia Laja30! Attól, hogy Bp-en laksz, reméljük ide rendszeresen ellátogatsz majd. Egyébként amit kérdeztél mélben: Sóstóhegyen most alakítottak ki egy mesterséges tavat: Tüskevár tó vagy mi. Körülötte tényleg van nádas, lehet, hogy erről hallottál. Rögtön feltöltök egy képet ide.
A hozzászólás:
laja30 Creative Commons License 2005-04-09 09:45:56 170

Sziasztok, én most Budapesten lakom, de Nyházán nőttem fel. Most töltöttem fel egy sóstói képet a galériámba. A színeket korrigáltam, mert sajnos a tó vize nem ilyen kék.  

 

http://www.pbase.com/laja30/inbox

 

A galéria alján van.

 

Egyébként négy, egyre komolyabb fix obis digitális után most a Canon EOS 350D-t használom. A motorversenyes képek a galériámban persze azzal készültek.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!