|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-09 11:33:39
|
172
|
| Szia Laja30! Attól, hogy Bp-en laksz, reméljük ide rendszeresen ellátogatsz majd. Egyébként amit kérdeztél mélben: Sóstóhegyen most alakítottak ki egy mesterséges tavat: Tüskevár tó vagy mi. Körülötte tényleg van nádas, lehet, hogy erről hallottál. Rögtön feltöltök egy képet ide. |
|
A hozzászólás:
 |
laja30
2005-04-09 09:45:56
|
170
|
Sziasztok, én most Budapesten lakom, de Nyházán nőttem fel. Most töltöttem fel egy sóstói képet a galériámba. A színeket korrigáltam, mert sajnos a tó vize nem ilyen kék.
http://www.pbase.com/laja30/inbox
A galéria alján van.
Egyébként négy, egyre komolyabb fix obis digitális után most a Canon EOS 350D-t használom. A motorversenyes képek a galériámban persze azzal készültek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|