|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-09 13:37:45
|
181
|
| Nekem is van diavetitőm, de még használom. Egyébként mire kell? Ma voltam a múzeumban fotózni, és a tárlatvezető mondta, hogy most vettek diavetitőt pesten, és a boltban mondták neki, hogy ezeket Nyíregyházán készítik...:) Hoppá!! A lencséket a Zeiss-ben, a többit, meg itt-ott, de nyh-rakják össze! |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-04-08 21:49:26
|
165
|
| Nem tudtok a környéken (főként a megyénkre gondolok)valakinek valahol egy diavetítőt, amit el akar nekem adni olcsón, pedig jó állapotú a cucc? Több kritériumot nem írok, elég ha ennyinek megfelel :-) Jelige: kicsi vagyok, de nagyban szeretem (nézni) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|