Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-09 06:11:35 167

Semmi elnézést! Szomszédok vagyunk elvégre! 340 ezer volt. Eredetileg a 70-200 VR-t akartam megvenni, de az nem jött össze sehogy, és már nem akartam újabb hónapokat várni.

A hozzászólás:
mtb Creative Commons License 2005-04-08 21:15:24 163

Grat az objektívedhez! Igen ritka és kevés ideig gyártott darab, fogalmam sincs, hogy miért kellett abbahagyni a gyártását. Azt azért megsúghatnád (mint Nikonos a Nikonosnak) hogy mennyibe is került. Nekem a sima tolózoom, van, de ha jól emlékszem, ezt már beszéltük valamikor. A lassú AF-en kívül elégedett vagyok vele. Nagyon jó rajza van. Ma kipróbáltam egy olcsóbb Kenko 2x-ezővel, és még úgy is elfogadhatóbbnak tűnt, mint egy 70-300 a 300-as állásában...

Elnézést, hogy hajdúságiként betolakodtam a nyírségiekhez....:)))

Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 10:44:07 161

Hát, szerintem ezzel az objektívvel nem fogok jelentősen jobb képeket csinálni, mert az csak rajtam múlik. Csupán a 2.8-as blende jó, mert sokat fotózok gyenge fényviszonyok között, meg az SWM, azaz a csendes motor, a gyors fókusszal.

 

Egyébként  nagy szerencsém volt, mert jó áron, és kitűnő állapotban jutottam hozzá. Még a kemény heger alakú tokja is megvolt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!