|
|
|
|
 |
Ogányó
2005-04-09 16:21:18
|
182
|
Szia !
Az nem én voltam. :-)
Nekem egy 70-200 4L Canon objektívem van.
És az nem nagy. Ráadásúl fehér.
Ogányó |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-08 20:58:20
|
162
|
Ogányó!
Te mikor jártál a parkban? Csak mert láttam aznap, amikor mi voltunk egy srácot egy akkora objektíves géppel, hogy alig fért be a kapun..:)) Na, jó.. Akorra nem volt... Mi 3-án voltunk! |
|
Előzmény:
 |
Ogányó
2005-04-06 23:15:48
|
155
|
Sziasztok !
Én is voltam az állatkertben és pár fotóval kedveskednék nektek.
Remélem tetszeni fognak.
Ogányó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|