Keresés

Részletes keresés

Ogányó Creative Commons License 2005-04-09 16:21:18 182

Szia !

 

 

Az nem én voltam. :-)

Nekem egy 70-200 4L Canon objektívem van.

És az nem nagy. Ráadásúl fehér.

 

 

Ogányó

A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-08 20:58:20 162
Ogányó!

Te mikor jártál a parkban? Csak mert láttam aznap, amikor mi voltunk egy srácot egy akkora objektíves géppel, hogy alig fért be a kapun..:)) Na, jó.. Akorra nem volt... Mi 3-án voltunk!
Előzmény:
Ogányó Creative Commons License 2005-04-06 23:15:48 155

Sziasztok !

 

Én is voltam az állatkertben és pár fotóval kedveskednék nektek.

Remélem tetszeni fognak.

 

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!