|
|
|
|
 |
MZ/Y
2005-04-08 17:36:53
|
118
|
Nem rokonom a ter. képviselő, csak beajánlottak. :o) Egyébként rosszul írtam, mert a 1.5-edik legjobb ajánlat a Tiéd. 2 ft-tal rosszabbat ajánlott most, de ha sikerül még egy embert találni, hogy meglegyen az 500 m2, akkor már előz 6 ft-tal. A tetőnk ~260 m2. |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-04-08 15:08:09
|
117
|
Háááát úgy nem kunszt, ha a ter. kép. az unokaöcséd :-)
Kiegészítők lista - 5%.
Hány m2 a tető?
A mi képviselőnk is szokott néha -20% adni. Hova jut ez a világ........
Tiszta Latin-Amerika!!! :-P |
|
Előzmény:
 |
MZ/Y
2005-04-06 18:56:22
|
114
|
A 2. legjobb az ajánlatod! :o) (Csak a Bramac képviselő előz meg.) Szóval még nem vesztettél. :o) Az egyéb cserepek (kupás, szellőző...) és a fém/műanyag kiegészítőkre milyen kedvezmény van - ha van? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|