|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
papugaja
2005-04-08 09:24:56
|
109
|
"Mondjuk jókor kérdezem, mikor már megvettem :-)... Hát igen... Előbb olvass vissza, aktán kérdezz, alakíts ki véleményt, válaszd ki amegfelelő eszközt, használd, és ha van tapasztalatod, oszd meg.
"Talán a polár szűrő nem minden tükröződést küszöböl ki?" Igen. A "nemfémes" tükröződéseket csökkenti. Ilyen a vízfelület, üveg, kitinpáncél, zöld levél, nyálkás békabőr, mázas tetőcserép, stb... |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-08 08:31:50
|
108
|
Üdv mindenkinek!
A Pálvölgyinél vettem egy Practika circ. polárszűrőt (másra nem volt pénzem). Ezzel van valakinek tapasztalata? Mondjuk jókor kérdezem, mikor már megvettem :-)...
Az igazság az, hogy semmilyen tapasztalatom nincs polár szűrőkkel kapcsolatban. Ezt a szűrőt próbáltam már tükröződés ellen, igen csekély sikerrel. Talán a polár szűrő nem minden tükröződést küszöböl ki?
Máskor az ég színén sem változtatott sokat, csak nagyon keveset. Ez rendben, vagy a Practikától ne várjak sokat?
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|