Keresés

Részletes keresés

mtb Creative Commons License 2005-04-08 21:15:24 163

Grat az objektívedhez! Igen ritka és kevés ideig gyártott darab, fogalmam sincs, hogy miért kellett abbahagyni a gyártását. Azt azért megsúghatnád (mint Nikonos a Nikonosnak) hogy mennyibe is került. Nekem a sima tolózoom, van, de ha jól emlékszem, ezt már beszéltük valamikor. A lassú AF-en kívül elégedett vagyok vele. Nagyon jó rajza van. Ma kipróbáltam egy olcsóbb Kenko 2x-ezővel, és még úgy is elfogadhatóbbnak tűnt, mint egy 70-300 a 300-as állásában...

Elnézést, hogy hajdúságiként betolakodtam a nyírségiekhez....:)))

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 10:44:07 161

Hát, szerintem ezzel az objektívvel nem fogok jelentősen jobb képeket csinálni, mert az csak rajtam múlik. Csupán a 2.8-as blende jó, mert sokat fotózok gyenge fényviszonyok között, meg az SWM, azaz a csendes motor, a gyors fókusszal.

 

Egyébként  nagy szerencsém volt, mert jó áron, és kitűnő állapotban jutottam hozzá. Még a kemény heger alakú tokja is megvolt!

Előzmény:
Ogányó Creative Commons License 2005-04-07 09:40:38 159

Szia !

 

Hát igen! De azért ahhoz, hogy megtartsd már kar is kell. :-)

Meg írtó sok lecsó, hogy megvedd. :-D

Gratulálok az új objektívedhez.

Igazán impozáns látvány.

Én személy szerint kíváncsian várom a vele készült képeket.

Nehogy aztán alámenj a minőségnek amit tőled megszoktam.

Én ugyanis meg kellett, hogy tanuljak fotózni a 70-200 2.8 Sigmával, meg most a 70-200 4L Canonnal is.

A fene se tudja, de mind a kettő más odafigyelést igényelt.

Pedig csak egy objektív, aztán mégis...

 

 

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!