|
|
|
|
 |
mtb
2005-04-08 21:15:24
|
163
|
Grat az objektívedhez! Igen ritka és kevés ideig gyártott darab, fogalmam sincs, hogy miért kellett abbahagyni a gyártását. Azt azért megsúghatnád (mint Nikonos a Nikonosnak) hogy mennyibe is került. Nekem a sima tolózoom, van, de ha jól emlékszem, ezt már beszéltük valamikor. A lassú AF-en kívül elégedett vagyok vele. Nagyon jó rajza van. Ma kipróbáltam egy olcsóbb Kenko 2x-ezővel, és még úgy is elfogadhatóbbnak tűnt, mint egy 70-300 a 300-as állásában...
Elnézést, hogy hajdúságiként betolakodtam a nyírségiekhez....:))) |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-07 10:44:07
|
161
|
Hát, szerintem ezzel az objektívvel nem fogok jelentősen jobb képeket csinálni, mert az csak rajtam múlik. Csupán a 2.8-as blende jó, mert sokat fotózok gyenge fényviszonyok között, meg az SWM, azaz a csendes motor, a gyors fókusszal.
Egyébként nagy szerencsém volt, mert jó áron, és kitűnő állapotban jutottam hozzá. Még a kemény heger alakú tokja is megvolt! |
|
Előzmény:
 |
Ogányó
2005-04-07 09:40:38
|
159
|
Szia !
Hát igen! De azért ahhoz, hogy megtartsd már kar is kell. :-)
Meg írtó sok lecsó, hogy megvedd. :-D
Gratulálok az új objektívedhez.
Igazán impozáns látvány.
Én személy szerint kíváncsian várom a vele készült képeket.
Nehogy aztán alámenj a minőségnek amit tőled megszoktam.
Én ugyanis meg kellett, hogy tanuljak fotózni a 70-200 2.8 Sigmával, meg most a 70-200 4L Canonnal is.
A fene se tudja, de mind a kettő más odafigyelést igényelt.
Pedig csak egy objektív, aztán mégis...
Ogányó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|