Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 10:44:07 161

Hát, szerintem ezzel az objektívvel nem fogok jelentősen jobb képeket csinálni, mert az csak rajtam múlik. Csupán a 2.8-as blende jó, mert sokat fotózok gyenge fényviszonyok között, meg az SWM, azaz a csendes motor, a gyors fókusszal.

 

Egyébként  nagy szerencsém volt, mert jó áron, és kitűnő állapotban jutottam hozzá. Még a kemény heger alakú tokja is megvolt!

A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-04-07 09:40:38 159

Szia !

 

Hát igen! De azért ahhoz, hogy megtartsd már kar is kell. :-)

Meg írtó sok lecsó, hogy megvedd. :-D

Gratulálok az új objektívedhez.

Igazán impozáns látvány.

Én személy szerint kíváncsian várom a vele készült képeket.

Nehogy aztán alámenj a minőségnek amit tőled megszoktam.

Én ugyanis meg kellett, hogy tanuljak fotózni a 70-200 2.8 Sigmával, meg most a 70-200 4L Canonnal is.

A fene se tudja, de mind a kettő más odafigyelést igényelt.

Pedig csak egy objektív, aztán mégis...

 

 

 

Ogányó

Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 08:12:54 157

Köszi a képeket Ogányó! Még én is tartozok egy-kettővel, csak most elég húzós napjaim vannak.

 

Természetesen a klubtalálkozót továbbra se felejtsük el! Biztos lesz egy jó alkalom, bár lehet, hogy az állatkert lassan kiesik, mivel mindenki egyedül ment oda.

 

Ezekből a képekből majd felrakunk a honlapunkra, amivel legközelebb nyár eleje körül tudnék foglalkozni. Még egy szakdolgozatot meg kell írnom. :-) hehe...

 

Közben be tudtam szerezni egy 2.8-es fix fényerejú teleobjektívet. Eredetileg képstabilizátorost akartam, de az nem jött össze. Szerintetek nagy baj?

 

Erről van szó (persze a váz nem az enyém! :-))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!