Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 10:39:00 160

AF-S 80-200mm f/2.8

A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-07 09:25:22 158
Ez egy 80-200/2,8 ?
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-07 08:12:54 157

Köszi a képeket Ogányó! Még én is tartozok egy-kettővel, csak most elég húzós napjaim vannak.

 

Természetesen a klubtalálkozót továbbra se felejtsük el! Biztos lesz egy jó alkalom, bár lehet, hogy az állatkert lassan kiesik, mivel mindenki egyedül ment oda.

 

Ezekből a képekből majd felrakunk a honlapunkra, amivel legközelebb nyár eleje körül tudnék foglalkozni. Még egy szakdolgozatot meg kell írnom. :-) hehe...

 

Közben be tudtam szerezni egy 2.8-es fix fényerejú teleobjektívet. Eredetileg képstabilizátorost akartam, de az nem jött össze. Szerintetek nagy baj?

 

Erről van szó (persze a váz nem az enyém! :-))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!