|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-07 10:39:00
|
160
|
AF-S 80-200mm f/2.8 |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-07 09:25:22
|
158
|
| Ez egy 80-200/2,8 ? |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-04-07 08:12:54
|
157
|
Köszi a képeket Ogányó! Még én is tartozok egy-kettővel, csak most elég húzós napjaim vannak.
Természetesen a klubtalálkozót továbbra se felejtsük el! Biztos lesz egy jó alkalom, bár lehet, hogy az állatkert lassan kiesik, mivel mindenki egyedül ment oda.
Ezekből a képekből majd felrakunk a honlapunkra, amivel legközelebb nyár eleje körül tudnék foglalkozni. Még egy szakdolgozatot meg kell írnom. :-) hehe...
Közben be tudtam szerezni egy 2.8-es fix fényerejú teleobjektívet. Eredetileg képstabilizátorost akartam, de az nem jött össze. Szerintetek nagy baj?
Erről van szó (persze a váz nem az enyém! :-))
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|