|
|
|
|
 |
Ogányó
2005-04-07 09:40:38
|
159
|
Szia !
Hát igen! De azért ahhoz, hogy megtartsd már kar is kell. :-)
Meg írtó sok lecsó, hogy megvedd. :-D
Gratulálok az új objektívedhez.
Igazán impozáns látvány.
Én személy szerint kíváncsian várom a vele készült képeket.
Nehogy aztán alámenj a minőségnek amit tőled megszoktam.
Én ugyanis meg kellett, hogy tanuljak fotózni a 70-200 2.8 Sigmával, meg most a 70-200 4L Canonnal is.
A fene se tudja, de mind a kettő más odafigyelést igényelt.
Pedig csak egy objektív, aztán mégis...
Ogányó |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-07 09:25:22
|
158
|
| Ez egy 80-200/2,8 ? |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-07 08:12:54
|
157
|
Köszi a képeket Ogányó! Még én is tartozok egy-kettővel, csak most elég húzós napjaim vannak.
Természetesen a klubtalálkozót továbbra se felejtsük el! Biztos lesz egy jó alkalom, bár lehet, hogy az állatkert lassan kiesik, mivel mindenki egyedül ment oda.
Ezekből a képekből majd felrakunk a honlapunkra, amivel legközelebb nyár eleje körül tudnék foglalkozni. Még egy szakdolgozatot meg kell írnom. :-) hehe...
Közben be tudtam szerezni egy 2.8-es fix fényerejú teleobjektívet. Eredetileg képstabilizátorost akartam, de az nem jött össze. Szerintetek nagy baj?
Erről van szó (persze a váz nem az enyém! :-))
 |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|