Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-04-08 15:08:09 117

Háááát úgy nem kunszt, ha a ter. kép. az unokaöcséd :-)

Kiegészítők lista - 5%.

Hány m2 a tető?

A mi képviselőnk is szokott néha -20% adni. Hova jut ez a világ........

Tiszta Latin-Amerika!!! :-P

MZ/Y Creative Commons License 2005-04-06 20:23:08 115
A 2. legjobb ajánlatod. :o)
A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-04-06 18:56:22 114
A 2. legjobb az ajánlatod! :o) (Csak a Bramac képviselő előz meg.) Szóval még nem vesztettél. :o)
Az egyéb cserepek (kupás, szellőző...) és a fém/műanyag kiegészítőkre milyen kedvezmény van - ha van?
Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-04-06 16:14:46 113

Sziasztok építkezők :-)

MZ kartács! Akciós árlista - 6% alapcserépre! 187 pénz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!