|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-04-08 15:08:09
|
117
|
Háááát úgy nem kunszt, ha a ter. kép. az unokaöcséd :-)
Kiegészítők lista - 5%.
Hány m2 a tető?
A mi képviselőnk is szokott néha -20% adni. Hova jut ez a világ........
Tiszta Latin-Amerika!!! :-P |
|
 |
MZ/Y
2005-04-06 20:23:08
|
115
|
A 2. legjobb ajánlatod. :o) |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-04-06 18:56:22
|
114
|
A 2. legjobb az ajánlatod! :o) (Csak a Bramac képviselő előz meg.) Szóval még nem vesztettél. :o) Az egyéb cserepek (kupás, szellőző...) és a fém/műanyag kiegészítőkre milyen kedvezmény van - ha van? |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-04-06 16:14:46
|
113
|
Sziasztok építkezők :-)
MZ kartács! Akciós árlista - 6% alapcserépre! 187 pénz! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|