|
|
|
|
 |
oktaclio
2005-04-06 14:28:16
|
112
|
Ja, a ház Maglódon van... ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
oktaclio
2005-04-06 14:27:38
|
111
|
Valaki tudna ajánlani nekem ácsot, aki jól és olcsón és gyorsan is dolgozik, már ha ilyen létezik a valóságban is. :-))) Egy kisebb háznak kellene a tetejét megcsinálni, a ház kb. 15m hosszú, 10m-en van rendes tető, a maradék 5m lapostetős (hullámlemezzel fedve), na oda kellene rendes sátortetőt rakni. Bontott cserépre gondoltam, hogy azzal fedni, mert a nagy ház mögött van úgyis. Egyáltalán mi pénz lehet egy ilyen munka? Köszi a segítséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|