|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-06 12:30:19
|
154
|
| "nem szeretem agyonmanipulálni a képeimet": egyetértek! |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-06 12:17:18
|
152
|
| Itt kamerán adtam +1 szaturaciót. -2..+2 között lehet állítani. Utómunkában a kontrasztot növeltem egy kicsit, de nem szeretem agyonmanipulálni a képeimet, próbálom a szemmel is látható látványt elérni a monitoron, csak a képrögzítés során keletkező kontraszt és színveszteséget szoktam pótolni (vagy még azt sem). |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-04-06 12:11:53
|
151
|
| Szépek a szineid! Ez alapból ilyen, vagy photoshop-al szerkeszted? Az e-10 egy kissé fakó szerintem...:( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|