Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-04-06 12:30:19 154
"nem szeretem agyonmanipulálni a képeimet": egyetértek!
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-06 12:17:18 152
Itt kamerán adtam +1 szaturaciót. -2..+2 között lehet állítani. Utómunkában a kontrasztot növeltem egy kicsit, de nem szeretem agyonmanipulálni a képeimet, próbálom a szemmel is látható látványt elérni a monitoron, csak a képrögzítés során keletkező kontraszt és színveszteséget szoktam pótolni (vagy még azt sem).
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-06 12:11:53 151
Szépek a szineid! Ez alapból ilyen, vagy photoshop-al szerkeszted? Az e-10 egy kissé fakó szerintem...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!