|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-06 12:21:22
|
153
|
| Ja igen, itt segített a kedvező fény. Pont olyan szögből és olyan erővel sütött a nap, hogy kiemelte a színeket és kontrasztossá tette a témát. Amúgy az E-1 sem arról híres, hogy populáris színeket ad, nagyon naturális az alapbeállítás. Szerintem ez így jó, vagy utómunkában, vagy a kamera beállításaival mindenki igazítsa oda, ahová akarja, de ha már az alapbeállítás amolyan "vivid" lenne, akkor már nehéz visszafordítani, ha nem arra van szükség... |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-06 12:17:18
|
152
|
| Itt kamerán adtam +1 szaturaciót. -2..+2 között lehet állítani. Utómunkában a kontrasztot növeltem egy kicsit, de nem szeretem agyonmanipulálni a képeimet, próbálom a szemmel is látható látványt elérni a monitoron, csak a képrögzítés során keletkező kontraszt és színveszteséget szoktam pótolni (vagy még azt sem). |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-06 12:11:53
|
151
|
| Szépek a szineid! Ez alapból ilyen, vagy photoshop-al szerkeszted? Az e-10 egy kissé fakó szerintem...:( |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-06 11:25:25
|
150
|
http://www.freeweb.hu/dieroboter/kiteker.jpg
Nem jelent meg a link, na mindegy.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|