Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-06 12:11:53 151
Szépek a szineid! Ez alapból ilyen, vagy photoshop-al szerkeszted? Az e-10 egy kissé fakó szerintem...:(
A hozzászólás:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-06 11:25:25 150
http://www.freeweb.hu/dieroboter/kiteker.jpg

Nem jelent meg a link, na mindegy....
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-06 11:24:54 149
Mivel a topic tökéletesen döglött, elszórakoztatlak benneteket képeslapokkal. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!