Keresés

Részletes keresés

-dió- Creative Commons License 2005-04-07 15:45:54 930

maMMa :)

 

Amenyiben rajtam múlna én ott sorakoznék 12 hét múlva a csöppségért, de már van 2 rosszcsontom és a párom (egyenlőre ?:) ) macskastopot hirdetett :)

A hozzászólás:
maMMa Creative Commons License 2005-04-05 22:31:08 929
Szia Dió,

Köszi a jó tanácsot. Megfogadom. Már csak azért is mert egyelőre (bár nem is számítottam másra) nem telt meg a mailboxom érdeklődő levelekkel.

Hálám jeléül 12 hét múlva megy neked egy macsek! :-)

maMMa
Előzmény:
-dió- Creative Commons License 2005-04-04 15:35:51 924

szia maMMa,

 

Nem csak a saját véleményemet fogalmazom meg, hanem hozzáértő tenyésztőkét is amikor arra kérlek, ne add oda 6 hetesen a kiscicákat senkienk. Bár úgy tűnhet, már jól elboldogulnak, de 12 hetes korukig szükségük van a mamájukra. Egyrészt az egészséges teti illetve lelki fejlődésük szempontjából. Hat hetesen még annyira kicsik, még annyi tanulni valójuk van, kérlek gondold ezt át :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!