|
|
|
|
 |
-dió-
2005-04-07 15:45:54
|
930
|
maMMa :)
Amenyiben rajtam múlna én ott sorakoznék 12 hét múlva a csöppségért, de már van 2 rosszcsontom és a párom (egyenlőre ?:) ) macskastopot hirdetett :) |
|
A hozzászólás:
 |
maMMa
2005-04-05 22:31:08
|
929
|
Szia Dió,
Köszi a jó tanácsot. Megfogadom. Már csak azért is mert egyelőre (bár nem is számítottam másra) nem telt meg a mailboxom érdeklődő levelekkel.
Hálám jeléül 12 hét múlva megy neked egy macsek! :-)
maMMa |
|
Előzmény:
 |
-dió-
2005-04-04 15:35:51
|
924
|
szia maMMa,
Nem csak a saját véleményemet fogalmazom meg, hanem hozzáértő tenyésztőkét is amikor arra kérlek, ne add oda 6 hetesen a kiscicákat senkienk. Bár úgy tűnhet, már jól elboldogulnak, de 12 hetes korukig szükségük van a mamájukra. Egyrészt az egészséges teti illetve lelki fejlődésük szempontjából. Hat hetesen még annyira kicsik, még annyi tanulni valójuk van, kérlek gondold ezt át :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|