|
|
|
|
 |
205T16
2005-04-05 21:40:58
|
109
|
Ha harmadszorra sem sikerül, akkor valaki árulja el, hogy kell képet beszúrni.
 |
|
 |
205T16
2005-04-05 21:38:55
|
108
|
Na mégegyszer:
|
|
 |
205T16
2005-04-05 21:35:58
|
107
|
| Íme: |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-04-05 20:16:29
|
106
|
Szia 205t16!
És meg lehetne tudni ennek a helynek az elérhetőségét?
Megosztanád veled/velünk?
Attila |
|
Előzmény:
 |
205T16
2005-04-02 12:27:28
|
104
|
| Abban nem tudok segíteni. De ha valakinek fa nyílászáró kellene, tudok egy nagyon jó kis műhelyt, ahol első osztályú minőséget állítanak elő. Hossztoldott csomómentes borovi fenyőtömbből, véglegesen (három rétegben) felületkezelve és beépítve(!!!), K=1,1-es 4-16-4-es low üvegekkel pl egy 120X120-as bukó nyíló ablak 53.242 Ft. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|