|
|
|
|
 |
Csoka
2005-04-05 22:39:46
|
457
|
| Jajjj de de , csak siettem a hozzaszolassal es megzavart hogy elottem soligor termekekrol irtak. Szal sigma dg500st :) |
|
A hozzászólás:
 |
ceva_sony
2005-04-05 17:03:30
|
454
|
| Mármint Sigma, nem? |
|
Előzmény:
 |
Csoka
2005-04-05 16:40:50
|
452
|
Sziasztok! Engem leginkabb a Soligor fele DG500 ST erdekelne (tehat nem a super). Van valakinek tapasztalata vele? Az en kicsi oreg G5omon szeretnem hasznalni es felek azert egy kicsit tole viszont nincs annyi penzem hogy egy EX-et vegyek (azokkal mukodott rendesen annyi biztos - 380 / 550)
Udv, Csoka |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|