Keresés

Részletes keresés

ceva_sony Creative Commons License 2005-04-05 17:03:30 454
Mármint Sigma, nem?
A hozzászólás:
Csoka Creative Commons License 2005-04-05 16:40:50 452
Sziasztok!
Engem leginkabb a Soligor fele DG500 ST erdekelne (tehat nem a super). Van valakinek tapasztalata vele? Az en kicsi oreg G5omon szeretnem hasznalni es felek azert egy kicsit tole viszont nincs annyi penzem hogy egy EX-et vegyek (azokkal mukodott rendesen annyi biztos - 380 / 550)

Udv, Csoka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!