Keresés

Részletes keresés

posthero Creative Commons License 2005-04-05 17:15:48 455
340AZ jó de elég sok a hibás darab. én másnap visszavittem mert csak slave-ben ment. se kábelen, se papucson át nem m?ködött. azt mondták ez gyakori ennél a típusnál. aztán vettem egy 20as-t és az jól m?ködik eddig. vedd meg, próbálgasd és 3 napig kötelesek cserélni ha nem megy. nem tudom hol akarod venni de a róna utcai boltban nagyon korrektek.
Axel" Creative Commons License 2005-04-05 15:42:21 450
Teljesítménye alapján jónak mondható (de az enyém 2 hét használat után elbaszódott)
Amúgy szerintem jó. (ha éppen működik)
A hozzászólás:
arnyekxxx Creative Commons License 2005-04-05 15:04:30 449
Van valakinek tapasztalata a Soligor DG-20AS Auto Vaku vagy a Soligor DG-340AZ vakuval? Azt tudom, hogy gagyi meg ilyen eccerüt nem szabad megvenni mert késöbb megbánom, de ezen kivül? Kábellel lehet csatlakoztatni vagy csak vakuval lehet öket elvillantani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!