|
|
|
|
 |
posthero
2005-04-05 17:15:48
|
455
|
| 340AZ jó de elég sok a hibás darab. én másnap visszavittem mert csak slave-ben ment. se kábelen, se papucson át nem m?ködött. azt mondták ez gyakori ennél a típusnál. aztán vettem egy 20as-t és az jól m?ködik eddig.
vedd meg, próbálgasd és 3 napig kötelesek cserélni ha nem megy. nem tudom hol akarod venni de a róna utcai boltban nagyon korrektek. |
|
 |
Axel"
2005-04-05 15:42:21
|
450
|
Teljesítménye alapján jónak mondható (de az enyém 2 hét használat után elbaszódott) Amúgy szerintem jó. (ha éppen működik) |
|
A hozzászólás:
 |
arnyekxxx
2005-04-05 15:04:30
|
449
|
| Van valakinek tapasztalata a Soligor DG-20AS Auto Vaku vagy a Soligor DG-340AZ vakuval? Azt tudom, hogy gagyi meg ilyen eccerüt nem szabad megvenni mert késöbb megbánom, de ezen kivül? Kábellel lehet csatlakoztatni vagy csak vakuval lehet öket elvillantani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|