Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ceva_sony Creative Commons License 2005-04-04 17:30:22 80

Semmit nem látsz az elkészült képen?

Én úgy tudom, hogy a 300D-ben lévő szűrő miatt ez a gép nem nagyon alkalmas infra technikára. De próbálkozz meg hosszabb záridővel.

Én egy Olympus 750-et használtam Hoya R72 szűrővel, ott jó hosszú időket kellett exponálnom nyáron, szikrázó napsütésben (6-8 másodperc), de tudom, hogy van olyan gép (digi kompakt), amivel akár kézből is lehetett exponálni. Szóval ha jól tudom, ez nagyon változó.

Előzmény:
Dari Creative Commons License 2005-04-04 17:23:38 78
28-135 Is, f/9, 3.2 sec
Iso 100

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!