Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
EOS-Bandi Creative Commons License 2005-04-04 17:20:38 77
objektív ? Záridő ?
Előzmény:
Dari Creative Commons License 2005-04-04 17:00:28 76
Emberek!
Vettem egy Cokin IR szűrőt, de valami miatt nem akar működni a 300D-vel. Mi lehet ennek az oka? Akinek van ezzel tapasztalata attól szívesen venném, ha megoszatná velem élményeit. A neten rengeteg IR képet találok ami 300D-vel készült, tehát elvileg a technikának jónak kell lenni. Ja van egy Panasonic FZ-20-asom is, de azzal sem látom, amit szeretnék. Help!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!