|
|
|
|
 |
maMMa
2005-04-05 22:31:08
|
929
|
Szia Dió,
Köszi a jó tanácsot. Megfogadom. Már csak azért is mert egyelőre (bár nem is számítottam másra) nem telt meg a mailboxom érdeklődő levelekkel.
Hálám jeléül 12 hét múlva megy neked egy macsek! :-)
maMMa |
|
 |
Vízálló
2005-04-04 19:29:00
|
926
|
| Tökéletesen egyetértek! |
|
A hozzászólás:
 |
-dió-
2005-04-04 15:35:51
|
924
|
szia maMMa,
Nem csak a saját véleményemet fogalmazom meg, hanem hozzáértő tenyésztőkét is amikor arra kérlek, ne add oda 6 hetesen a kiscicákat senkienk. Bár úgy tűnhet, már jól elboldogulnak, de 12 hetes korukig szükségük van a mamájukra. Egyrészt az egészséges teti illetve lelki fejlődésük szempontjából. Hat hetesen még annyira kicsik, még annyi tanulni valójuk van, kérlek gondold ezt át :)) |
|
Előzmény:
 |
maMMa
2005-04-03 21:21:09
|
916
|
Sziasztok,
Bár gondolom itt csupa cica tulajdonos jár azért megpróbálom:
Tegnap születtek nagyon szép és aranyos házicicáink. Úgy hat hét múlva nagyon szívesen adjuk őket ajándékba. Két nöstény és három fiú keresi gazdáját.
További képeket is tudok küldeni. Éredeklődni az ocsi34@freemail.hu email címen lehet.

maMMa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|