Keresés

Részletes keresés

maMMa Creative Commons License 2005-04-05 22:31:08 929
Szia Dió,

Köszi a jó tanácsot. Megfogadom. Már csak azért is mert egyelőre (bár nem is számítottam másra) nem telt meg a mailboxom érdeklődő levelekkel.

Hálám jeléül 12 hét múlva megy neked egy macsek! :-)

maMMa
gina-cat Creative Commons License 2005-04-04 19:46:29 927
:)))
Vízálló Creative Commons License 2005-04-04 19:29:00 926
Tökéletesen egyetértek!
A hozzászólás:
-dió- Creative Commons License 2005-04-04 15:35:51 924

szia maMMa,

 

Nem csak a saját véleményemet fogalmazom meg, hanem hozzáértő tenyésztőkét is amikor arra kérlek, ne add oda 6 hetesen a kiscicákat senkienk. Bár úgy tűnhet, már jól elboldogulnak, de 12 hetes korukig szükségük van a mamájukra. Egyrészt az egészséges teti illetve lelki fejlődésük szempontjából. Hat hetesen még annyira kicsik, még annyi tanulni valójuk van, kérlek gondold ezt át :))

Előzmény:
maMMa Creative Commons License 2005-04-03 21:21:09 916
Sziasztok,

Bár gondolom itt csupa cica tulajdonos jár azért megpróbálom:

Tegnap születtek nagyon szép és aranyos házicicáink.
Úgy hat hét múlva nagyon szívesen adjuk őket ajándékba.
Két nöstény és három fiú keresi gazdáját.

További képeket is tudok küldeni.
Éredeklődni az ocsi34@freemail.hu email címen lehet.

cicák és mamájuk

maMMa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!