|
|
|
|
 |
Vízálló
2005-04-04 19:15:54
|
925
|
A tenyészcicát azért hoztam fel, hogy össze tudjam hasonlítani a kedvenccel. Tulajdonképpen nem derült ki, milyen célra keres cicát Br-1.
Én nem nagyon ismerem ezt a fajtát, nem vagyok otthon a tenyésztőik köreiben, de annyit tudok, hogy 2 éve egy Brit fedezés 400 Euro-ba került. (Jelen voltam a megegyezésnél.) Egy ígéretes tenyészmacska -bármelyik fajtából- mostanában 1500-2500 Euro körül megy. A szőrtelen fajták -Peterbald, Sphynx- akár 4000 is lehet. |
|
A hozzászólás:
 |
gina-cat
2005-04-04 15:16:23
|
923
|
tenyészcicáért???
kedvencnek britbe sok. |
|
Előzmény:
 |
Vízálló
2005-04-04 10:10:42
|
920
|
400 Euro egy tenyészcicáért egyáltalán nem durva. Sőt, gyanúsan kevés.
Kedvencért elfogadható. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|