|
|
|
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-04-04 08:39:38
|
145
|
Azért ha ugyanabban az árban megkapja az S2-t, akkor érdemes elgondolkodni. Sebességben a 300D jobb, de a többi tényezőben más kategória. Erős masszív váz, a működési elvnek köszönhetően nagyobb tényleges felbontás, rendkívül alacsony zaj, jobb kereső, nagyon gyors AF és sorolhatnánk... |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-04-04 08:08:59
|
144
|
| Szerintem várj egy kicsit. Én a helyedben inkább akkor már Canon 300D-t vennék! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|