Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-04-04 08:39:38 145
Azért ha ugyanabban az árban megkapja az S2-t, akkor érdemes elgondolkodni.
Sebességben a 300D jobb, de a többi tényezőben más kategória. Erős masszív váz, a működési elvnek köszönhetően nagyobb tényleges felbontás, rendkívül alacsony zaj, jobb kereső, nagyon gyors AF és sorolhatnánk...
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-04 08:08:59 144
Szerintem várj egy kicsit. Én a helyedben inkább akkor már Canon 300D-t vennék!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!