Keresés

Részletes keresés

Vavis Creative Commons License 2005-04-03 21:13:29 917
Igen két gyöngyszemre találtam itt a neten.:O) Egyébként egy ici-pici britt vér van bennük.:O)
A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 20:57:49 914

Mi az,hogy lejjebb adtad????..)))

Kleó és Tigi gyönyőrűek!! Tudod a szépséget nem a tk. adja..)))

Előzmény:
Vavis Creative Commons License 2005-04-03 20:54:32 913

Szia!

 

Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:

kékek és oltári édesek:o)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!