|
|
|
|
 |
ziko3
2005-04-03 21:19:53
|
915
|
Ő Br Foltikája..)))
 |
|
 |
ziko3
2005-04-03 20:57:49
|
914
|
Mi az,hogy lejjebb adtad????..)))
Kleó és Tigi gyönyőrűek!! Tudod a szépséget nem a tk. adja..))) |
|
A hozzászólás:
 |
Vavis
2005-04-03 20:54:32
|
913
|
Szia!
Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:
kékek és oltári édesek:o)
 |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-03 15:54:20
|
904
|
| Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|