Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 21:19:53 915

Ő Br Foltikája..)))

 

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 20:57:49 914

Mi az,hogy lejjebb adtad????..)))

Kleó és Tigi gyönyőrűek!! Tudod a szépséget nem a tk. adja..)))

A hozzászólás:
Vavis Creative Commons License 2005-04-03 20:54:32 913

Szia!

 

Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:

kékek és oltári édesek:o)

 

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:54:20 904
Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!