Keresés

Részletes keresés

Vízálló Creative Commons License 2005-04-04 10:10:42 920

400 Euro egy tenyészcicáért egyáltalán nem durva. Sőt, gyanúsan kevés.

Kedvencért  elfogadható.

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 20:33:51 912

Nagyon szép kandúr!!

 

Én is durvának tartom...

A hozzászólás:
gina-cat Creative Commons License 2005-04-03 20:01:07 911

400 euro?? és ezt magyar tenyésztő kérte?

gondolom igen, mert kint a többszöröse, itt ez nagyon durva!!! 

egy gyönyörűséges lila:))

IC Catzendolfer Comodus

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 16:23:34 909

az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!

Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!