|
|
|
|
 |
Vízálló
2005-04-04 10:10:42
|
920
|
400 Euro egy tenyészcicáért egyáltalán nem durva. Sőt, gyanúsan kevés.
Kedvencért elfogadható. |
|
 |
ziko3
2005-04-03 20:33:51
|
912
|
Nagyon szép kandúr!!
Én is durvának tartom... |
|
A hozzászólás:
 |
gina-cat
2005-04-03 20:01:07
|
911
|
400 euro?? és ezt magyar tenyésztő kérte?
gondolom igen, mert kint a többszöröse, itt ez nagyon durva!!!
egy gyönyörűséges lila:))
IC Catzendolfer Comodus |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-03 16:23:34
|
909
|
az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!
Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|