Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
drgaz Creative Commons License 2005-04-03 19:46:28 19

 

  Heló csatlakozom BBéci-hez. Ajánlom figyelmetekbe ezt a két oldalt.

 www.szenmonoxid.hu 

 www.szenmonoxid.lap.hu 

Előzmény:

BBéci Creative Commons License 2005-01-19 01:23:08 18
Józan paraszti ésszel végiggondolva, pont azért nehezebb a CO2, mert eggyel több O van benne, mint a CO-ban, vagyis nagyobb a molekulasúlya. Az oxigén nem héliummal töltött ballon, hogy felemelje a szénatomot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!