Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-03 20:05:12 140
Tudom, hogy ezzel néhány ember ellenszenvét fogom kiváltani, de próbáld meg a :
http://www.edigital.hu/eshop/
címen..

Bár sokan panaszkodnak rá, én onnan vettem az első gépemet (MinoltaZ2) én nagyon meg voltam elégedve velük...
toth-abri Creative Commons License 2005-04-03 19:16:48 138
Háááát... Ebben én biztos nem tudok segíteni, de nézd meg lentebb a debreceni és a miskolci boltok telefonszámát, htha ott holnap tudnak mondani valami okosat!
A hozzászólás:
blöró Creative Commons License 2005-04-03 19:07:14 137

 

 

   Szervusztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni: Nem vagyok profi,még laikusnak is gyenge! Szükségem lenne egy átalakítógyűrűre,amivel Tair M42-es obit tudok Minolta Dynax 404si-re tenni. Tud valaki ilyet,vagy Keleten olyan boltot ahol lehet??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!