|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-04-03 20:05:12
|
140
|
Tudom, hogy ezzel néhány ember ellenszenvét fogom kiváltani, de próbáld meg a : http://www.edigital.hu/eshop/ címen..
Bár sokan panaszkodnak rá, én onnan vettem az első gépemet (MinoltaZ2) én nagyon meg voltam elégedve velük... |
|
 |
toth-abri
2005-04-03 19:16:48
|
138
|
| Háááát... Ebben én biztos nem tudok segíteni, de nézd meg lentebb a debreceni és a miskolci boltok telefonszámát, htha ott holnap tudnak mondani valami okosat! |
|
A hozzászólás:
 |
blöró
2005-04-03 19:07:14
|
137
|
Szervusztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni: Nem vagyok profi,még laikusnak is gyenge! Szükségem lenne egy átalakítógyűrűre,amivel Tair M42-es obit tudok Minolta Dynax 404si-re tenni. Tud valaki ilyet,vagy Keleten olyan boltot ahol lehet?? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|