Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-04-03 20:06:55 141
Mehet a dolog, de ha jól tudom, ők "csak" 100 megát adnak....:( Bár az is elég lehet, ha nem pakoljuk tele nagy képekkel....)
300eoss Creative Commons License 2005-04-03 19:33:19 139
Támogatom.
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-04-03 18:20:03 136

Jó képek! Még én is adós vagyok egy-kettővel, de majd bepótolom!

 

Kedves klubtagok! Van egy javaslatom!

 

Csináljunk egy honlapot www.nyof.fw.hu címmel! Én vállalom a regisztrációt és a honlap gondozását, mondjuk a freeweben.

 

Ha szervezünk valamilyen "talit", akkor a fotókat felrakhatjuk. Sőt, minden egyéb szakmai fogást stb. is felrakhatunk.

 

Mi a véleményetek? Szavazzunk!

Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-03 17:34:16 135
Ma voltunk a családdal az állatparkban... Hát, mit is mondjak... ?? Először mentem úgy, hogy tudatosan állatokat akartam fotózni, de az a sok rács, meg üvegfal totál elvette a kedvemet.. Alig sikerült néhány képem.. Meg kedvem sem volt alvó állatokat fotózni. A család mellett meg nem lehet mellettül állni sokáig... Azért felrakok néhány képet... Modemesektől bocsi...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!