|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-04-03 18:20:03
|
136
|
Jó képek! Még én is adós vagyok egy-kettővel, de majd bepótolom!
Kedves klubtagok! Van egy javaslatom!
Csináljunk egy honlapot www.nyof.fw.hu címmel! Én vállalom a regisztrációt és a honlap gondozását, mondjuk a freeweben.
Ha szervezünk valamilyen "talit", akkor a fotókat felrakhatjuk. Sőt, minden egyéb szakmai fogást stb. is felrakhatunk.
Mi a véleményetek? Szavazzunk! |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-03 17:34:16
|
135
|
Ma voltunk a családdal az állatparkban... Hát, mit is mondjak... ?? Először mentem úgy, hogy tudatosan állatokat akartam fotózni, de az a sok rács, meg üvegfal totál elvette a kedvemet.. Alig sikerült néhány képem.. Meg kedvem sem volt alvó állatokat fotózni. A család mellett meg nem lehet mellettül állni sokáig... Azért felrakok néhány képet... Modemesektől bocsi...         |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|