|
|
|
|
 |
gina-cat
2005-04-03 20:01:07
|
911
|
400 euro?? és ezt magyar tenyésztő kérte?
gondolom igen, mert kint a többszöröse, itt ez nagyon durva!!!
egy gyönyörűséges lila:))
IC Catzendolfer Comodus |
|
 |
ziko3
2005-04-03 16:33:45
|
910
|
Ne hasonlistd a kinti árakat a mi fizetésünkhöz!..((((
Ismerem az árakat,de ott azért megfizethető,amig nekünk egy vagyont jelent.
Irok emilkében valamit,ami azért elgondolkodtató.Nem publikus ezért igy. |
|
A hozzászólás:
 |
Br-1
2005-04-03 16:23:34
|
909
|
az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!
Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-03 16:20:23
|
908
|
Hát megköszönném!
Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|