Keresés

Részletes keresés

gina-cat Creative Commons License 2005-04-03 20:01:07 911

400 euro?? és ezt magyar tenyésztő kérte?

gondolom igen, mert kint a többszöröse, itt ez nagyon durva!!! 

egy gyönyörűséges lila:))

IC Catzendolfer Comodus

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 16:33:45 910

Ne hasonlistd a kinti árakat a mi fizetésünkhöz!..((((

 

Ismerem az árakat,de ott azért megfizethető,amig nekünk egy vagyont jelent.

 

Irok emilkében valamit,ami azért elgondolkodtató.Nem publikus ezért igy.

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 16:23:34 909

az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!

Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 16:20:23 908

Hát megköszönném!

Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!