|
|
|
|
 |
Augies
2005-04-04 14:22:26
|
921
|
Azt hiszem te teljesen el vagy tájolva. Van olyan fajta, jelenleg nem olyan divatos, amit 40-50 ezer forintért kaphatsz házikedvencnek. Ha egészséges friss vérvonalakat használsz (nem beltenyésztesz), állandó orvosi ellenőrzés alatt tartod az állatokat, elvégezteted a szükséges teszteket és szűréseket, kiválló minőségű táplálékkal eteted, megkapja az oltásait, a legjobb orvosi kezelést, tisztán tartod őket, és mindent megteszel a kölykök testi-lelki egészségéért, kiállításokra jársz, hirdetsz... stb. a kölyök 3 hónapos koráig, a vételáér jó, ha a költségeidet fedezi.
Van olyan fajta ami tényleg nem hozzáférhető (komoly helyről) 80.000.- forint alatt.
Ja, és még annyit, hogy az általam ismert tenyésztők semmi pénzért nem adnák oda kereskedőnek a kölyköket, hiszen ellenőrizhetelenné válik, hogy a vérvonalukat, tenyészetük nevét mire használják akár külföldön. |
|
 |
Br-1
2005-04-03 16:23:34
|
909
|
az előbb kaptam egy 400 eurós ajánlatot.Ez nem normális!!
Általában kultúrált ember vagyok,de most azthiszem sikerült elmagyaráznom,hogy hova tegye ennyiért a macskáját |
|
A hozzászólás:
 |
Br-1
2005-04-03 16:20:23
|
908
|
Hát megköszönném!
Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd. |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-04-03 16:05:52
|
907
|
Igen,ebből is látszik,hogy itthon még luxus kategóriába tartozik az állattartás..(((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|