|
|
|
|
 |
Br-1
2005-04-03 16:20:23
|
908
|
Hát megköszönném!
Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd. |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2005-04-03 16:05:52
|
907
|
Igen,ebből is látszik,hogy itthon még luxus kategóriába tartozik az állattartás..(((( |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-03 15:56:54
|
905
|
| Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|