Keresés

Részletes keresés

Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 16:20:23 908

Hát megköszönném!

Igen lehet,hogy a luxus a jó szó,de inkább a nagy haszon az ami motiválja őket.Némelyik már nem tudja mit kérjen,közben külföldre állatfelvásárlóknak meg szinte fillérekért adja át.Ez sajna tény,nem csak szóbeszéd.

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 16:05:52 907

Igen,ebből is látszik,hogy itthon még luxus kategóriába tartozik az állattartás..((((

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:56:54 905
Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!