Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 16:05:52 907

Igen,ebből is látszik,hogy itthon még luxus kategóriába tartozik az állattartás..((((

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:56:54 905
Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni.
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 15:44:17 903

..((((

Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.

Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?

A Macskaneveken több tenyésztő is van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!