Keresés

Részletes keresés

Vavis Creative Commons License 2005-04-03 20:54:32 913

Szia!

 

Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:

kékek és oltári édesek:o)

 

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 16:03:30 906

Csak azért kérdeztem,mert van ismerősöm az Esztergomiaknál és valószinű ma este talizunk,akkor szólok neki.

 

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:54:20 904
Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom)
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 15:44:17 903

..((((

Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.

Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?

A Macskaneveken több tenyésztő is van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!