|
|
|
|
 |
Vavis
2005-04-03 20:54:32
|
913
|
Szia!
Én is imádom a brit cicákat, de lejebb adtam, így lettek ők:
kékek és oltári édesek:o)
 |
|
 |
ziko3
2005-04-03 16:03:30
|
906
|
Csak azért kérdeztem,mert van ismerősöm az Esztergomiaknál és valószinű ma este talizunk,akkor szólok neki.
|
|
A hozzászólás:
 |
Br-1
2005-04-03 15:54:20
|
904
|
| Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-04-03 15:44:17
|
903
|
..((((
Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.
Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?
A Macskaneveken több tenyésztő is van. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|