Keresés

Részletes keresés

Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:56:54 905
Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni.
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:54:20 904
Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom)
A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 15:44:17 903

..((((

Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.

Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?

A Macskaneveken több tenyésztő is van.

Előzmény:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:30:48 902

Sajnos az utódlás kérdése megoldatlan maradt.Tinus öregecske már és nem vette fel.

Ha esetleg hallasz egy kallodó brit nőstényről akkor kérlek értesíts okvetlenül!

Tinuskát meg ivartalaníttatjuk,hogy békében élhesse a tüzelés viszontagságaitól mentesen öreg napjait.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!