|
|
|
|
 |
Br-1
2005-04-03 15:56:54
|
905
|
| Tenyésztőt én is ismerek,de a tenyésztői árakat amit mostanában kérnek azt most én nem tudom felvállalni. |
|
 |
Br-1
2005-04-03 15:54:20
|
904
|
| Lehet miattam menhelyes is,csak brit legyen,mert tudod ez az egyetlen gyengém van!)a brit macskák iránti rajongásom) |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2005-04-03 15:44:17
|
903
|
..((((
Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.
Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?
A Macskaneveken több tenyésztő is van. |
|
Előzmény:
 |
Br-1
2005-04-03 15:30:48
|
902
|
Sajnos az utódlás kérdése megoldatlan maradt.Tinus öregecske már és nem vette fel.
Ha esetleg hallasz egy kallodó brit nőstényről akkor kérlek értesíts okvetlenül!
Tinuskát meg ivartalaníttatjuk,hogy békében élhesse a tüzelés viszontagságaitól mentesen öreg napjait. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|