Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-04-03 15:44:17 903

..((((

Sajnálom,de Tinusnak akkor igy lesz a legjobb.

Körbenézek. Menhelyre beadott is lehet?

A Macskaneveken több tenyésztő is van.

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-04-03 15:30:48 902

Sajnos az utódlás kérdése megoldatlan maradt.Tinus öregecske már és nem vette fel.

Ha esetleg hallasz egy kallodó brit nőstényről akkor kérlek értesíts okvetlenül!

Tinuskát meg ivartalaníttatjuk,hogy békében élhesse a tüzelés viszontagságaitól mentesen öreg napjait.

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-04-02 12:53:46 901

Meg ám!

De olyan jó idő volt,hogy a kuttyal mentünk egy nagyot.

 

Örülök,hogy ilyen jól  beilleszkedett a kiscsávó..)))

Itt is jött volna szegénykém,de Csipi jól lemorogta,ugyhohy csak a közelben tudott aludni,vagy Cukival bujtak össze.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!