Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-04-03 10:58:42 134
Igen, érdekel, jó lenne. Köszi!!
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-04-03 09:10:42 133
Van egy rövid anyagom a szerzői jogokról, ha gondolod átküldöm mail-ben...
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2005-04-03 09:06:17 132
Köszi a választ, okosabb lettem. Az ellenkezője az azt jelenti, hogy van amikor arra lehet szükség hogy én nem akarom hogy nyilvánosságra hozzák, van amikor a modell. De ha mindkettőnk akarata kell, akkor egyikünk nélkül a másik nem hozhatja nyilvánosságra. Törvény szerint. Oké, köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!