|
|
|
|
 |
300eoss
2005-04-03 10:58:42
|
134
|
| Igen, érdekel, jó lenne. Köszi!! |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-04-03 09:10:42
|
133
|
| Van egy rövid anyagom a szerzői jogokról, ha gondolod átküldöm mail-ben... |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2005-04-03 09:06:17
|
132
|
| Köszi a választ, okosabb lettem. Az ellenkezője az azt jelenti, hogy van amikor arra lehet szükség hogy én nem akarom hogy nyilvánosságra hozzák, van amikor a modell. De ha mindkettőnk akarata kell, akkor egyikünk nélkül a másik nem hozhatja nyilvánosságra. Törvény szerint. Oké, köszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|